Ježíš Kristus svíčka

Výprodej
289 Kč –20 %
svice jezis interier a
289 Kč –20 % 231 Kč
Poslední 1 ks

Mužský archetyp, transformace, smysl života, celistvost, léčení, soucit, láska.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Proudí skrze ni silné vibrace Ježíše Krista, nesoucí průtok výrazně transformačních a posilňujících energií, které vedou k zasvěcení do dalších spirituálních, ale i hmotných rovin a silnému navýšení energií ve vašem osobním, ale i kolektivním poli. Práce s touto svíčkou se velmi záhy projeví ve vašem životě a podpoří veškeré jeho děje.

Silně podporuje léčení mužské větve rodu, vztahy s otcem, syny, partnery, ale i otcem Vesmíru. Ukotvuje do kvalit mužského principu lásky a hojí bolestné prožitky ve vztahu s mužskou energií do návratu k harmonii, celistvosti. Na těle i duchu.

Výrazně pomáhá ženám, mužům i dětem v hojení, obnově i rozvzpomenuti na vlastní smysl života. Nezaměnitelně synchronizuje soulad mezi naší duší, srdcem, rozumem a podporuje nás, abychom svůj život tvořili právě skrze kultivované hodnoty.

Podporuje uzdravení veškeré buněčné paměti současného života, v nichž v jemné síle léčení, přetváří veškeré nánosy v soucit, světlo, pochopení a čistou lásku.

Je nenahraditelným průvodcem spirituálního i pozemského růstu, v nichž dává do pohybu ohromující děje, které se projevují hmatatelně. Nese silné procesy přeměn. Obrovského znovuzrození v mnoha významech, které jsou klíčové při veškerých meznících života, v nichž nás posilují a dávají významné osvobození a průlom dosavadních hranic.

Je to úžasná partnerská svíce, která zkvalitňuje partnerství, zviditelňuje slabá místa, na která je třeba zaměřit pozornost, podívat se hlouběji do příčin a protkávat bolavá vlákna soucitem, pochopením přijetí a hojící esencí lásky. Současně s touto svíčkou je vhodné pracovat i se svíci Maří Magdalény, čímž se vytvoří portál hluboké a bezpodmínečně lásky, která osvobozuje, je výživou a fascinujícím darem přeměny. Synchronie těchto svící blahodárně protéká vzájemností, sjednocením, harmonií mužské a ženské energie. Jsou v nich uchované starobylé a původní božské kvality.
 

Otevírá brány života, v němž je opravdová síla uzdraveného a bezpečný prostor lásky. Bytostně cítit doteky Ježíše není výsadou některých, ale možností každého.

Více podrobnějších informací a krásná modlitba Ježíše je na visačce, která je součástí svíčky.

Výška svíčky: 27 cm.
Průměr svíčky: 5 cm.

Text je pouze informační, neboť v souvislosti s vaší cestou, jedinečností, záměrem, potřebami a osobním příběhem se mohou užitné hodnoty svíček proměnlivě vyvíjet, měnit a tvořit to, co právě potřebujeme. Jsou „živé“ a aktivně reagují na každého z nás.

Rezonanční svíčky tvořené s láskou a v napojení.

NajduZboží.cz