Milí zákazníci, vzhledem k tomu, že poslední dobou došlo k rapidnímu nárůstu objednávek na dobírku, které si zákazník nepřebere a vrací se mi zpět, jsem byla nucena přistoupit ke zrušení této možnosti doručení. Je mi to líto, ale v tomto rozsahu už je pro mne neúnosné investovat svůj čas a peníze za dopravné a balné do nesolidních zákazníků. Děkuji za pochopení, Petra

Ježíš Kristus svíčka

289 Kč
Skladem

Mužský archetyp, transformace, smysl života, celistvost, léčení, soucit, láska.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Proudí skrze ni silné vibrace Ježíše Krista, nesoucí průtok výrazně transformačních a posilňujících energií, které vedou k zasvěcení do dalších spirituálních, ale i hmotných rovin a silnému navýšení energií ve vašem osobním, ale i kolektivním poli. Práce s touto svíčkou se velmi záhy projeví ve vašem životě a podpoří veškeré jeho děje.

Silně podporuje léčení mužské větve rodu, vztahy s otcem, syny, partnery, ale i otcem Vesmíru. Ukotvuje do kvalit mužského principu lásky a hojí bolestné prožitky ve vztahu s mužskou energií do návratu k harmonii, celistvosti. Na těle i duchu.

Výrazně pomáhá ženám, mužům i dětem v hojení, obnově i rozvzpomenuti na vlastní smysl života. Nezaměnitelně synchronizuje soulad mezi naší duší, srdcem, rozumem a podporuje nás, abychom svůj život tvořili právě skrze kultivované hodnoty.

Podporuje uzdravení veškeré buněčné paměti současného života, v nichž v jemné síle léčení, přetváří veškeré nánosy v soucit, světlo, pochopení a čistou lásku.

Je nenahraditelným průvodcem spirituálního i pozemského růstu, v nichž dává do pohybu ohromující děje, které se projevují hmatatelně. Nese silné procesy přeměn. Obrovského znovuzrození v mnoha významech, které jsou klíčové při veškerých meznících života, v nichž nás posilují a dávají významné osvobození a průlom dosavadních hranic.

Je to úžasná partnerská svíce, která zkvalitňuje partnerství, zviditelňuje slabá místa, na která je třeba zaměřit pozornost, podívat se hlouběji do příčin a protkávat bolavá vlákna soucitem, pochopením přijetí a hojící esencí lásky. Současně s touto svíčkou je vhodné pracovat i se svíci Maří Magdalény, čímž se vytvoří portál hluboké a bezpodmínečně lásky, která osvobozuje, je výživou a fascinujícím darem přeměny. Synchronie těchto svící blahodárně protéká vzájemností, sjednocením, harmonií mužské a ženské energie. Jsou v nich uchované starobylé a původní božské kvality.
 

Otevírá brány života, v němž je opravdová síla uzdraveného a bezpečný prostor lásky. Bytostně cítit doteky Ježíše není výsadou některých, ale možností každého.

Více podrobnějších informací a krásná modlitba Ježíše je na visačce, která je součástí svíčky.

Výška svíčky: 27 cm.
Průměr svíčky: 5 cm.

Text je pouze informační, neboť v souvislosti s vaší cestou, jedinečností, záměrem, potřebami a osobním příběhem se mohou užitné hodnoty svíček proměnlivě vyvíjet, měnit a tvořit to, co právě potřebujeme. Jsou „živé“ a aktivně reagují na každého z nás.

Rezonanční svíčky tvořené s láskou a v napojení.

NajduZboží.cz