Zázračná svíce

Výprodej
289 Kč –20 %
zazracna a 768x513 1
289 Kč –20 % 231 Kč
Poslední 2 ks

Očištění, léčení, vzkříšení, prozření, soulad, pospolitost, rovnováha.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Je snoubena říší nebe a země, Jednoduše a mocně. Rozpíjí se v ní nádherné energie zázračných sil, jež magicky uvolňuje svým požehnaným svitem, v němž nás obdarovává smířlivými, pokojnými a, je-li to třeba, nespoutanými vibracemi rozsvěcující zářící vlákna, která nás pojí s přítomností tady teď a vyššími záměry naší duše současně.

Pro svoji čistou eleganci je velmi žádanou svíčkou, která je průvodkyní při všedních i svátečních okamžicích. Úžasná (nejen) při úplňkových rituálech, modlitbách za očistění, léčení mnoha rovin života, rodiny, soulad… Propojuje s křišťálovou silou, plodnou silou, hojností, teplem, vzkříšením, probuzením, prozřením, čistotou…Propojuje s nebem a Zemí, světlem v nás.

Je svíčkou, která provází duše zpět do nebe a rovněž vítá nově příchozí na Zemi. Je vyjádřením souladu, pospolitosti, rovnováhy, které nám pomáhá v našich životech spatřit, uchopit, uvědomit si a přijmout je ve své dokonalé božské formě, ve které nám jsou životem nabídnuty.

Spojuje s oživující energií pro záměry naší duše a uvolňuje posvátné zdroje síly k jejich naplnění.

Více podrobnějších informací a krásná modlitba archandělů, kteří mě provázejí tvořením zázračné svíčky je na visačce, která je součástí každé svíčky.

Výška svíčky: 27 cm
Průměr svíčky: 5 cm

Text je pouze informační, neboť v souvislosti s vaší cestou, jedinečností, záměrem, potřebami a osobním příběhem se mohou užitné hodnoty svíček proměnlivě vyvíjet, měnit a tvořit to, co právě potřebujeme. Jsou „živé“ a aktivně reagují na každého z nás.

Rezonanční svíčky tvořené s láskou a v napojení.

NajduZboží.cz