Harmonická svíčka duhová

Výprodej
318 Kč 351 Kč od 318 Kč –20 %
cakrova duhova oboje
318 Kč 351 Kč od 318 Kč –20 % 254 Kč 280 Kč od 254 Kč
Poslední 3 ks Poslední 3 ks Zvolte variantu
Tvar
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Rituály, meditace, radost, rovnováha, ukotvení, péče, naděje.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Skrze hořící plamen této energetické svíce se uvolňují vzácné, harmonické vibrace, které podporují tok energií v našem těle a rozvíjejí naše čakry do rovnováhy, síly zářícího středu naší bytosti. Propojují nás s archandělskými silami, jejich podpůrnou péčí, nadějí, sílou očistného léčení. Spojují nás s posvátnými vibracemi Země, její žhnoucí, povzbudivou sílou do pozemského počínání.

Svíčku zapalujeme kdykoliv cítíme potřebu, při příležitosti rituálů, očisty, modlitby, meditace, práce na sobě, nebo třeba jen tak, pro radost. Jsou velmi prospěšné při celkovém rozladění, nesourodnosti, energetické nerovnováze.

Značně oblíbené jsou tyto svíce u dětí a lidí, kteří touží „pohnout“ děním. Velmi vhodné jsou pro těhotné ženy po dobu celého těhotenství jako doprovod relaxace, meditace, komunikaci s miminkem a přípravu na zrození děťátka ve spolupráci se svíčkou Bohyně mateřství.

Více podrobnějších informací a krásná modlitba od archandělů je na visačce, která je součástí každé svíčky.

Ve 2 variantách:
VÁLEC
Výška svíčky: 12,5 cm
Průměr: 8,5 cm

PYRAMIDA
Výška svíčky: 35 cm
Základna: 8 cm

Text je pouze informační, neboť v souvislosti s vaší cestou, jedinečností, záměrem, potřebami a osobním příběhem se mohou užitné hodnoty svíček proměnlivě vyvíjet, měnit a tvořit to, co právě potřebujeme. Jsou „živé“ a aktivně reagují na každého z nás.

 

 

Rezonanční svíčky tvořené s láskou a v napojení.

NajduZboží.cz