Archanděl Michael svíčka

Výprodej
289 Kč –20 %
michael spolu interier 768x513 1
289 Kč –20 % 231 Kč
Poslední 1 ks
Archandělské svíčky
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Očištění negativního, spravedlnost, osvobození, rozloučení, ochrana, důvěra.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jeho moc je hluboká, velmi silná, mocná, průbojná, nekončící, spravedlivostí sálajícím projevem, v němž je Michael zářícím světlem, v jehož pravdě je vše POTŘEBNÉ zjeveno a v božské spravedlivosti vyrovnáno. 

Je jedinečným průvodcem, jemuž se můžeme svěřit v okamžicích, kdy se toužíme s čímsi, nebo kýmsi rozloučit. Osvobodit se z chapadel závislostí, bloků, nezdravých návyků, vazeb a vztahů. Jeho magický plamen, který je plný nesmírné síly, výrazně očišťuje vše, oč požádáme.

Je božským světlonošem, který očišťuje a povznáší veškeré ulpělé negativní energie, zahaluje velmi silnou energií, která nás bezpečně chrání před silami zla, temnoty, ale i nízkými energiemi myšlenek ostatních lidí. Podporuje důvěru, božskou moudrost, odhodlání, sílu jít za svými sny. Michael je, stejně jako archanděl Gabriel, dokonalým průvodcem pro duše, které jsou na cestě ze Země do nebe. Společně podporují, vedou a vytváří hebké zahalení něžné lásky, která je vede zpět do božího chrámu, do náruče věčného světla.

Rozpouští negativní energie vlastní mysli, síly ega, aury. Podporuje naši schopnost intuitivně rozpoznat sílu světla, před oslabující, do třpytu zabalenou tmou v jakékoliv formě a podporuje nás na spirituální cestě.

Jeho plamen je nezbytným průvodcem při rozmanitých rituálech a obřadech ukončení, rozloučení, osvobození. Je úžasný při očistách, jimž dává punc své posvátné a osvobozující milosti.

Více podrobnějších informací a krásná modlitba od archanděla Michaela je na visačce, která je součástí každé svíčky.

Výška svíčky: 27 cm
Průměr svíčky: 5 cm

Text je pouze informační, neboť v souvislosti s vaší cestou, jedinečností, záměrem, potřebami a osobním příběhem se mohou užitné hodnoty svíček proměnlivě vyvíjet, měnit a tvořit to, co právě potřebujeme. Jsou „živé“ a aktivně reagují na každého z nás.

Rezonanční svíčky tvořené s láskou a v napojení.

NajduZboží.cz