Archanděl Gabriel svíčka

Výprodej
289 Kč –20 %
gabriel spolu interier a 768x513 1
289 Kč –20 % 231 Kč
Poslední 2 ks
Archandělské svíčky
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Bezpodmínečná láska, bezpečí, naděje, útěcha, smíření, vztahy, ochránce žen a  dětí.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zaplavuje jemnou, hladivou energií v paprscích tiché radosti, míru, pokoje a vytváří hluboké propojení se světem bezpodmínečné lásky. 

Uklidňuje a zjemňuje nepokoje v našem vnitřním i vnějším světě, konejší, přináší bezpečí, naději, útěchu, obdarovává prožitky naprostého niterného klidu, z něhož se rozvíjí naše hluboká vnitřní síla.

Je průvodcem a ochráncem všech dětí a žen, podporující je ve vzájemné vnímavosti. Rozptyl jeho moci obestírá všechny duše nenarozených dětí a jejich matek, otevírající zářící vlákna jejich sounáležitého propojení.

Světlo jeho svíce je úžasně podpůrné, láskou zaplavující všechny rodiny, vztahy a meditace, v nichž toužíme projít procesem odpuštění, smíření, zjemnění. Stejně jako svíčka archanděla Rafaela je i Gabriel velmi vhodný pro práci se srdeční čakrou, kterou vyživí mírumilovnou energií posvátného světla nekonečné lásky 

Gabriel je stejně jako archanděl Michael dokonalým průvodcem pro duše, které jsou na cestě ze Země do nebe, jež společně podporují, vedou a vytváří hebké zahalení něžné lásky, jež je vede zpět do božího chrámu, do náruče věčného světla.

Jeho půvabně tyrkysová křídla zahalují v období jakkoliv velkých změn důvěrou, kotví do vlastní bytosti a vytváří chráněný prostor světla, lásky, bezpečí, v němž je o nás ve všech rovinách postaráno.

Více podrobnějších informací a krásná modlitba od archanděla Gabriela je na visačce, která je součástí každé svíčky.

Výška svíčky: 27 cm
Průměr svíčky: 5 cm

Text je pouze informační, neboť v souvislosti s vaší cestou, jedinečností, záměrem, potřebami a osobním příběhem se mohou užitné hodnoty svíček proměnlivě vyvíjet, měnit a tvořit to, co právě potřebujeme. Jsou „živé“ a aktivně reagují na každého z nás.

Rezonanční svíčky tvořené s láskou a v napojení.

NajduZboží.cz