Máří Magdalena svíčka

Výprodej
289 Kč –20 %
svice magdalena spolu interier
289 Kč –20 % 231 Kč
Poslední 1 ks

Ženství, tělesnost, moudrost, tvořivost, rodová linie, pokora, práce s tělem.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ve svíčce Máří Magdaleny jsou ukotveny jemné a přesto silné esence, které aktivně pracují s ženskými tématy. Učí schopnosti napojení se na svá těla, menstruaci, lůno. Zjemňuje spirituální i fyzickou vnímavost a otevírá naše těla posvátným frekvencím.

Propojuje s pra kořeny zdravého ženství – symbolem kruhu – tvůrčí životní sílou. Po spirále času vede ke zdroji energií Máří Magdaleny, které nás přivádějí do ženské moudrosti v opětovné rovnováze a výrazně nás podporují v léčení kolektivního obtěžkání – žití lineárně (ve výkonu, napětí, tlaku, logice, soutěživosti, nevyváženosti).

Vibrace svíčky vedou k přirozené schopnosti žít v souladu s koloběhem života a jeho cyklicky se opakujících darech uvnitř i vně. V důvěře k rytmicky se střídajícím proměnám tvůrčích sil života uvnitř našich těl, ročním obdobím, měsíčním fázím a našemu daru plynout v celistvosti.

Svíčkou protékají živé vibrace, které podporují hojení buněčné paměti, intimních zranění, psyché i těla. Osvobozují od rodových vzorců a bloků, poutajících do omezeného způsobu prožívání sexuality a ženství. Práce se svíčkou nás podporuje v rozpouštění veškerých přijatých forem a myšlenek, které v nás (skrytě) určují jak ženství na duchu i těle prožíváme. Léčení provinění, pocitů „nezasloužím si“ a „nejsem dost dobrá“. 

Máří Magdalena přináší klíč k harmonickému prožívání partnerství, otevírající mnohaúrovňový proces roztančené energie muže a ženy. Současně s touto svíčkou je vhodné pracovat i se svíci Ježíše Krista, čímž se vytvoří portál hluboké a bezpodmínečně lásky, která osvobozuje, je výživou a fascinujícím darem přeměny. Synchronie těchto svící blahodárně protéká vzájemností, sjednocením, harmonií mužské a ženské energie. Jsou v nich uchované starobylé a původní božské kvality.

Vede nás pomalým, něžným, jemným růstem k obrovským přesahům dosud známých hranic a otevírá vrcholy alchymie života ve všech jeho rozmanitých podobách. Učí sounáležitosti, pokoře, důstojnosti, síle, moci, bez potřeby zviditelnění.

Svíčku je vhodné zapálit při jakékoliv práci s tělem (masáže, lázeň, ženská bylinná napářka, prostřednictvím dechu, apod.), ale také při meditacích, modlitbách, skupinových rituálech. Je úžasnou průvodkyní pro ženské kruhy a podporuje práci s klíčovými tématy. Jemně a bezpečně vede do hloubky.

Požehnání, které uvolňuje, můžete čerpat ve všech fázích svého těla i měsíce. Velmi rezonuje s tématy svíčky menstruační a mateřství - je vhodné je mezi sebou pocitově kombinovat. Na spirále vaší osobní cesty vás podpoří ve vaši připravenosti přijímat požehnání života.

Součástí svíčky jsou modlitby Máří Magdaleny.

Výška svíčky: 27 cm.
Průměr svíčky: 5 cm.

Text je pouze informační, neboť v souvislosti s vaší cestou, jedinečností, záměrem, potřebami a osobním příběhem se mohou užitné hodnoty svíček proměnlivě vyvíjet, měnit a tvořit to, co právě potřebujeme. Jsou „živé“ a aktivně reagují na každého z nás.

Rezonanční svíčky tvořené s láskou a v napojení.

NajduZboží.cz