Napařovací sedátko Steamy

Značka: Steamy
ZDARMAZDARMA
Steamy sedatko na bylinnou naparku
2 299 Kč
Skladem

Skladné sedátko pro pohodlnou napářku doma i na cestách. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sedátko Steamy je skladné, takže jej po použití lze jednoduše kamkoli zastrčit. Díky jeho nízké váze a ideálním rozměrům jej můžete vzít kdykoli a kdekoliv s sebou.

Napařovací sedátko Steamy je ideálním pomocníkem nejen pro ženy doma, ale také pro duly a porodní asistentky, kterým by nemělo chybět v jejich výbavě.

Napařovací sedátko Steamy je natolik rozměrné, aby uspokojilo pohodlí každé ženy. Je vyrobeno z vrstveného bukového dřeva s jedinečnou kresbou. Jeho povrch je upraven zdravotně nezávadným lakem a díky hladkému povrchu je hygienicky udržitelné.

Technické parametry

Rozměry: 40 x 30 x 1,5 cm (š x h x v)

Velikost otvoru: 12 x 19 cm 
Materiál: buková překližka 
Povrchová úprava: zdravotně nezávadný lak (splňující normu EN71)
Hmotnost: 1 kg

 

Každá pomůcka má svá pro a proti a hodí se pro jiný způsob napařování. Pro ujasnění, která bude vyhovovat vašemu záměru, najdete vše přehledně zpracované ve článku Jak vybrat pomůcku pro bylinnou napářku. A nebo se mi ozvěte a vymyslíme to společně.

Chcete si sedátko vyzkoušet dříve, než budete investovat do nákupu vlastní pomůcky? Půjčovna vybavení pro napářku vám to umožní... Můžete si sedátko půjčit a rozhodnout se na základě vlastní zkušenosti, zda jej odkoupíte a nebo vrátíte zpět. 

Pokud oceníte informace, jak doma účinně a bezpečně napařovat, přijďte napařovací proceduru vyzkoušet. Provedu vás první napářkou a předám zkušenosti a informace, které vám pomohou při přípravě domácího napařovacího sezení. Pak už to pro vás bude snadné.

 

Česká rodinná firma poskytující vybavení pro bylinnou napářku.

NajduZboží.cz