Napařovací židlička Gazelle TO GO

Značka: Steamy
4 999 Kč
Skladem

Elegantní skládací židlička pro napařování s originální přepravní taškou.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Elegantní napařovací židlička Gazelle stojící na čtyřech dlouhých lakovaných nohách, díky kterým se může použít nad hrncem jakékoliv velikosti. Její výška a konstituce umožňuje pod hrnec s bylinkami vložit jednoploténkový vařič pro případ, že bude potřeba bylinný odvar přihřát a napářku tak prodloužit.

Povrch židličky je ošetřen zdravotně nezávadným lakem, který chrání židličku před vlhkostí, umožňuje její hygienické ošetření a zamezuje vzniku solných stop, které mohou vznikat při opakovaném styku pokožky s přírodním materiálem. Díky tomu je židlička vhodná k profesionálnímu použití.

Varianta židličky Gazelle To Go je dodávána s originální taškou, která je navržena tak, aby při převážení židličku ochránila před odřením a vnějšími vlivy. Po použití se židlička jednoduše rozmontujete, očistí a vloží do praktické tašky, ve které zůstane čistá a připravená k dalšímu použití.

Technické parametry

Rozměry: 40 x 30 x 38 cm (š x h x v)

Rozložená: 40 x 30 x 2,5 + 4 nohy
Velikost otvoru: 12 x 19 cm 
Materiál: buková překližka 
Povrchová úprava: zdravotně nezávadný lak (splňující normu EN71)
Hmotnost: 1,8 kg
Nosnost: 120 kg při statickém zatížení
Určeno pouze k sezení

 

Každá pomůcka má svá pro a proti a hodí se pro jiný způsob napařování. Pro ujasnění, která bude vyhovovat vašemu záměru, najdete vše přehledně zpracované ve článku Jak vybrat pomůcku pro bylinnou napářku. A nebo se mi ozvěte a vymyslíme to společně.

Chcete si sedátko vyzkoušet dříve, než budete investovat do nákupu vlastní pomůcky? Půjčovna vybavení pro napářku vám to umožní... Můžete si sedátko půjčit a rozhodnout se na základě vlastní zkušenosti, zda jej odkoupíte a nebo vrátíte zpět. 

Pokud oceníte informace, jak doma účinně a bezpečně napařovat, přijďte napařovací proceduru vyzkoušet. Provedu vás první napářkou a předám zkušenosti a informace, které vám pomohou při přípravě domácího napařovacího sezení. Pak už to pro vás bude snadné.

Česká rodinná firma poskytující vybavení pro bylinnou napářku.

NajduZboží.cz