Menstruační svíčka

Výprodej
315 Kč –20 %
svice menstruace interier
315 Kč –20 % 252 Kč
Poslední 2 ks
Hojení ženství, propojení s cykličností, svými kořeny, přirozeností, silou, sama se sebou.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Menstruační svíčka obestírá dary, které vás zavinou hebkým světlem a podpoří v propojení sama se sebou, svými kořeny, Zemí i vesmírem. Podporuje propojení se svojí cykličností a přirozeností. Ukotvuje nás ve vědomém prožívání menstruace. Hojí dávné prožitky související se ženstvím, menstruací a vlastní menstruační příběh ženy a celého rodu pečujícím způsobem uzdravuje.
 
Je úžasnou průvodkyní pro malé i velké, osobní i společné rituály, v nichž upevňuje náš záměr a otevírá brány mnoha darů.
 
Spočinutí v bezpečném prostoru hřejivé energie Menstruační svíčky, v ponoření do sebe sama je oslavou ženství každé ženy, která probouzí svoji jedinečnost a spanilou vnitřní i vnější krásu.
 
Poselství této svíčky, je navrácení do prvotní zářící síly a mocné přirozenosti, jež je hlubokým uměním každé ženy.
 
Součástí Svíčky je nádherný, ručně tvořený šperk, který si můžete zavěsit a nechat se jím provázet v období své menstruace a knížečka nádherného poselství bohyní, které je léčivým a inspirativním pohlazením. Více se o svíčce můžete dočíst níže a ještě více v knížečce, která je součástí každé Menstruační svíčky.
 

Uctění sebe sama, svého ženství, okouzlující vnitřní i vnější proměnlivosti, schopností, niterné spanilosti a krásy svého těla. Zahalení hebkých závojů posvátného světla, jež je rozprostřeno svící, vede do hlubin ženské bytosti, podporuje zvnitřnění, sebereflexi, rozjímání a rozpoložení se v sobě. Tříbí schopnosti pravdivě vnímat své potřeby – spirituální i fyzické, otevírá velmi silnou niternou vnímavost, zpřístupňuje nové nápady, vhledy, vědění, pravdy a vede hluboko za hranice běžného uvažování, v němž nám jsou při vědomém prožívání menstruace odhalovány veliké dary.

V červeni vašich dnů si dovolte vědomé zahalení posvátnými energiemi a vytvořte v sobě a okolo sebe královský prostor, v němž uctíte svoji bytost ve všech složkách. Nalaďte se na svoji magickou cykličnost a nechte sebou proudit vlny darů menstruace. Zaplavujte se péčí, pozorností, láskou a vděčností. Čím hlouběji budete propojena se sebou, tím více se propojíte s životem. V sounáležitosti k sobě budete v souladu se vším. Menstruační svíčka je požehnanou průvodkyní pro prožívání vědomé menstruace, rituály, hojení rozmanitých menstruačních nesouladů. Rituály menarche, ženské kruhy, meditace, léčení rodinných ženských linií a témat. (Jestliže cítíte, můžete si pro příležitost léčení rovněž zažehnout svíčku mateřství, obě svíčky přicházejí z velmi silného společenství a jejich moc se vzájemně silně prolíná)

Každá menstruační svíčka je jedinečná, výjimečná. Spočiňte spolu s ní v bezpečném prostoru své vnitřní svatyně, nechte se zahalit teplým závojem magického světla, zaplavujíce vším, co jedinečně potřebujete právě vy a oslavujte své ženství, svoji jedinečnost.

Inspirujte se hlubokým poselstvím, čerpejte podporu v modlitbách, přicházejíce z ozdravných sil matky Země a syťte se požehnáním posvátného kruhu žen.

Výška svíčky: 21cm
Průměr svíčky: 5cm

Zakoupením tohoto výrobku se podílíte na činnosti spolku Unipa (Unie porodních asistentek), který koupí tohoto výrobku Pramen světla podporuje. Děkuji za jeho zakoupení a podporu pro Porodní asistentky a jejich krásné projekty.

 

Rezonanční svíčky tvořené s láskou a v napojení.

NajduZboží.cz