1. čakra - červená svíčka

Výprodej
240 Kč –20 %
cakrova 1 interier b 1
240 Kč –20 % 192 Kč
Poslední 4 ks

Síla, odhodlání, uzemnění, ukotvenost, stabilita, podpora fyzického těla.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vhodná při fyzickém oslabení, vyčerpání, nemoci a únavě těla. Vyživuje první čakru, dodává sílu, odhodlání, disciplínu, podporuje vědomé propojení s matkou Zemí (uzemnění), ukotvenost a stabilitu. 

Podporuje nás v procesu zakořenění do Země a pevnosti v životě. Velice vhodná je pro meditace, ve kterých se toužíme propojit se svými předky, rodem, matkou Zemí, nebo si hojit vztah ke svému tělu, předkům, rodině.  

Je velmi vhodnou průvodkyní pro těhotné ženy, jak po čas těhotenství, tak i pro samotný porod. Její podporu lze efektivně zkombinovat se svíčkou Bohyně Mateřství.

Rovněž je posilňující pro ženy v období menstruace, či různých etapách života, v nichž toužíme po pokojném spočinutí v sobě. Při menstruaci je možné ji kombinovat s Menstruační svíčkou.

Je vhodná pro děti, které potřebují podpořit při procesu ukotvenosti na Zemi, posílit sebedůvěru a odhodlání. Podpoří v jakémkoliv období změn.

Více podrobnějších informací a krásná modlitba od archandělů je na visačce, která je součástí každé svíčky.

Výška svíčky: 14 cm
Průměr: 5,5 cm

Text je pouze informační, neboť v souvislosti s vaší cestou, jedinečností, záměrem, potřebami a osobním příběhem se mohou užitné hodnoty svíček proměnlivě vyvíjet, měnit a tvořit to, co právě potřebujeme. Jsou „živé“ a aktivně reagují na každého z nás.

Rezonanční svíčky tvořené s láskou a v napojení.

NajduZboží.cz