Cvičení pánevního dna

Značka: Petra Levá
750 Kč 1 500 Kč 4 000 Kč od 750 Kč
Až opatření vlády dovolí Až opatření vlády dovolí Až opatření vlády dovolí Zvolte variantu
Setkání
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Celostní práce s pánevním dnem v rovině těla, emocí a energie. Také pro ženy těhotné a po porodu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pánevní dno nejsou jen hluboce uložené svaly v pánvi, ale i velmi vnímavý emoční barometr a výkonné energetické čerpadlo. Zdravé pánevní dno je spojeno s pocity sebevědomí, ženskosti, tvořivosti, radosti, vášně, vitality a chuti do života. Naši pozornost k pánevnímu dnu přivedou zpravidla až obtíže, které se objeví. Často souvisí s hormonálními změnami (těhotenství, menopauza), obtížnými porody, pasivním způsobem života či naopak přetěžováním fyzickým, ale i emočním.

 

Naučím vás cvičení, techniky i práci s pánevním dnem v běžném životě. Inspiraci mohu nabídnout v oblasti fyzické, psychosomatické a energetické práce s pánevním dnem. Fyzickou stránku podpoříme jednoduchými a velmi účinnými cviky nejen pro pánevní dno, ale i pro rozhýbání pánve, bederní páteře a jejich přechodu, či jiných oblastí – dle potřeb vašeho těla.

To nejdůležitější je však na vás – najít si na sebe čas a věnovat pozornost svému tělu, ideálně i své duši. Naučím vás cesty, které k tomu povedou. Více o mém způsobu práce najdete zde.

 

INDIVIDUÁLNÍ KONZULTACE

Individuální konzultace je vhodná pro ženy každého věku, které potřebují vyřešit nějaký diskomfort či téma související s pánevním dnem. Velmi vyhovuje ženám s miminkem – děťátko může být spolu s maminkou, která o něj pečuje dle jeho potřeb. Tuto variantu často volí také ženy, které chtějí cvičit tělo – emoční a energetická práce je příliš nezajímá. 

Pokud máte zájem o individuální konzultaci bez předchozího absolvování kurzu, počítejte s časovou dotací minimálně 2 hodiny – je třeba znát souvislosti, aby se vám poskládal kompletní obraz stavu vašeho pánevního dna a také řešení situace.

V případě, že jste absolvovala kurz Tajemství ženského pánevního dna I  nebo Proměny pánevního dna během těhotenství, porodu a po porodu, postačí konzultace v délce 1 hodiny.

 

INDIVIDUÁLNÍ KURZ (také pro těhotné a po porodu)

Individuální kurz je pro ženy, které zajímá práce s pánevním dnem v širších souvislostech – tedy nejen rovina tělesná, ale i souvislost s naším emočním a energetickým nastavením. Preferujete-li soukromíindividuální přístup a péči, je tento kurz přesně pro vás. Celou dobu se budu věnovat pouze vám a vašim tématům, spojeným s pánevním dnem.
 
Kurz velmi vyhovuje také ženám s miminkem – děťátko může být spolu s maminkou, která o něj může pečovat dle jeho potřeb.
 
Rozsah kurzu je 7 hodin – můžete jej absolvovat během jednoho dne, nebo jako cyklus 3 lekcí.
 

Témata kurzu

– základní úroveň práce s pánevním dnem metodou 3 x 3, základní techniky pro oblast pánevního dna.

– výše uvedený kurz upravený pro těhotné ženy mezi 14. a 34. týdnem těhotenství, kombinovaný s předporodní přípravou.

– pro pokročilé, pokročilá práce s pánevním dnem, techniky práce s oblastí krku a chodidla.

 

Právě se nalézáte na mých stránkách. Jsem praktikantkou kraniosakrální biodynamiky, lektorkou Školy pánevního dna a zdravotního cvičení, poskytovatelkou a konzultantkou ženské bylinné napářky, provozovatelkou půjčovny vybavení pro napářku, dulou, majitelkou regeneračního studia a provozovatelkou tohoto eshopu. 

Na níže uvedených odkazech najdete více o mých projektech: 

https://cvicenipanevnihodna.cz/

Práce s pánevním dnem celostní metodou 3x3 - přednášky, konzultace, kurzy. 
Ženská bylinná napářka - informace, poradenství, prodej, individuální péče a půjčovna vybavení pro napářku.

 

https://www.navanita.cz/

Kraniosakrální biodynamika pro děti, dospělé, také ženy těhotné a po porodu. 

 

https://studioempatie.cz/

Studio pro regeneraci těla i duše v Úvalech u Prahy, které spravuji a opečovávám. Zde poskytuji své služby. 


https://petraleva.cz/

Eshop péče o tělo i duši, ve kterém se nalézáte. Nabízím zde své služby a výrobky, které mne baví a prodávám je také ve studiu Empatie.

 

NajduZboží.cz