Milí zákazníci, vzhledem k tomu, že poslední dobou došlo k rapidnímu nárůstu objednávek na dobírku, které si zákazník nepřebere a vrací se mi zpět, jsem byla nucena přistoupit ke zrušení této možnosti doručení. Je mi to líto, ale v tomto rozsahu už je pro mne neúnosné investovat svůj čas a peníze za dopravné a balné do nesolidních zákazníků. Děkuji za pochopení, Petra

Archanděl Rafael svíčka

289 Kč
Skladem
Archandělské svíčky
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Léčení, hojení, odkrývání příčin nemoci, léčitelské schopnosti, léčení srdeční čakry.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Je nejznámějším archandělem léčení, jehož mocné paprsky rozvolňují uzdravující energie světla, které podporují proces léčení, hojení, zotavování fyzického těla. 

Je průvodcem, se kterým během uzdravovacího děje dochází jak k léčení fyzickému, tak emocionálnímu, duchovnímu, rodinnému, karmickému…právě takovému, jak je třeba. Vede k prozření pravých příčin nemocí a oslabení a odkrývá kořeny, z kterých nemoc vyrůstá. Je rovněž nezaměnitelnou studnicí moudrosti, která nám skrze intuici pomáhá zvolit formy a způsoby léčení. Je Jedinečným průvodcem otevírající v nás léčitelské schopnosti, zjemňující vnímavost a schopnosti vidět „skrz“ fyzické tělo a to jak vlastní, tak i v souvislosti se službou k dalším bytostem. Je průvodcem všech léčitelů a terapeutů, kteří pracují v souladu se světelnými záměry.

Jeho esence blahodárně podporují léčení srdeční čakry, která se pod doteky jeho něžných paprsků tetelí blahem a v přirozené lehkosti dochází k pozvolně světelné přeměně a zprůzračnění. Spojuje s duchovním partnerem a otevírá jasný most čisté bezpodmínečnosti. Plamen jeho přítomnosti je plný sytého světla a v dokonalé síle objímá a svoji péčí prostupuje vše, oč jej požádáme. Je požehnaným průvodcem všech rozmanitých všedních i vzácných okamžiků.

Více podrobnějších informací a krásná modlitba od archanděla Rafaela je na visačce, která je součástí každé svíčky.

Výška svíčky: 27 cm
Průměr svíčky: 5 cm

Text je pouze informační, neboť v souvislosti s vaší cestou, jedinečností, záměrem, potřebami a osobním příběhem se mohou užitné hodnoty svíček proměnlivě vyvíjet, měnit a tvořit to, co právě potřebujeme. Jsou „živé“ a aktivně reagují na každého z nás.

Rezonanční svíčky tvořené s láskou a v napojení.

NajduZboží.cz