Milí zákazníci, vzhledem k tomu, že poslední dobou došlo k rapidnímu nárůstu objednávek na dobírku, které si zákazník nepřebere a vrací se mi zpět, jsem byla nucena přistoupit ke zrušení této možnosti doručení. Je mi to líto, ale v tomto rozsahu už je pro mne neúnosné investovat svůj čas a peníze za dopravné a balné do nesolidních zákazníků. Děkuji za pochopení, Petra

4. čakra - růžová svíčka

240 Kč
Skladem

Láskyplnost, klid, mír, pokoj, odpuštění, smíření.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Podporuje rozkvět lásky k sobě i druhým. Milující energie přetéká otevřeným srdcem a objímá celý svět. Prolíná se srdci dalších a dochází k citlivé vnímavosti, a bezpodmínečném propojení.

Práce s růžovou čakrovou svíčku (například formou vědomého hrudního dýchání) podporuje otevírání srdeční čakry a nádherný tok té nejsametovější energie lásky v prožitcích souladu, klidu, míru, hlubokého pokoje. Její svit je podporující v procesech odpuštění, smíření, osvobození.

Více podrobnějších informací a krásná modlitba od archandělů je na visačce, která je součástí každé svíčky.

Výška svíčky: 14 cm
Průměr: 5,5 cm

Text je pouze informační, neboť v souvislosti s vaší cestou, jedinečností, záměrem, potřebami a osobním příběhem se mohou užitné hodnoty svíček proměnlivě vyvíjet, měnit a tvořit to, co právě potřebujeme. Jsou „živé“ a aktivně reagují na každého z nás.

Rezonanční svíčky tvořené s láskou a v napojení.

NajduZboží.cz