Archanděl Sandalfon svíčka

Výprodej
289 Kč –20 %
sandalfon interier 768x513 1
289 Kč –20 % 231 Kč
Poslední 3 ks
Archandělské svíčky
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Rozhodování se, rozpouštění obav, hledání vlastní cesty, změna směru, naplnění.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nás vede do vznešeného zahalení božských závojů, v nichž teče posvátné světlo obrozující mnohé roviny našeho života, složky naší bytosti, podporující přerod do plnosti naplnění sebe sama.

Jeho záře prostupuje vědomí, v němž dochází k potřebnému prozření pro důležitá rozhodnutí na naší cestě. Podpoří nás v okamžicích, kdy nevíme a hledáme odpovědi na své otázky, rozhodujeme se, nebo si jen hrajeme s různými možnostmi a eventualitami našich cest a záměrů. Jeho svit vytváří bezpečný prostor pochopení a úplnosti, v němž jsme zaplaveni bezpodmínečnou láskou, hlubokým klidem, objetím našeho božského domova.

Sandalfon je nositelem výjimečného světla, v němž nám pomáhá rozpouštět zábrany, omezení, předsudky, obavy učinit krok, který je důležitým článkem naší cesty. Je dokonalým průvodcem, vytvářejícím posvátný prostor, který je tkaný vesmírnou pavučinkou lásky a současně nás propojuje k Zemi a naší pravé úloze na ní. 

V modlitbách, meditacích, obřadech, je jedinečnou podporou v okamžicích, kdy toužíme po odpovědi, vhledu do našeho příběhu, rozpouštíme omezení, která nás svazují a nepouštějí dál, anebo cítíme potřebu ZMĚNY. Ať už jde o změnu velkolepou životní, nebo to znamená to, že chceme dělat totéž, ale JINÝM způsobem, je Sandalfon poslem přinášející sílu, která v nás oživuje jasné prozření. 

Kouzelnou harmonii vlévá do mužských a ženských energií naší Bytosti a podporuje jejich zdravou rovnováhu. Energie archanděla Sandalfona zvou do vznešeného zahalení božských závojů, v nichž teče posvátné světlo, obrozující mnohé roviny našeho života, složky naší bytosti a podporují přerod do plnosti naplnění sebe sama.

Více podrobnějších informací a krásná modlitba od archanděla Sandalfona je na visačce, která je součástí každé svíčky.

Výška svíčky: 27 cm
Průměr svíčky: 5 cm

Text je pouze informační, neboť v souvislosti s vaší cestou, jedinečností, záměrem, potřebami a osobním příběhem se mohou užitné hodnoty svíček proměnlivě vyvíjet, měnit a tvořit to, co právě potřebujeme. Jsou „živé“ a aktivně reagují na každého z nás.

Rezonanční svíčky tvořené s láskou a v napojení.

NajduZboží.cz