Milí zákazníci, vzhledem k tomu, že poslední dobou došlo k rapidnímu nárůstu objednávek na dobírku, které si zákazník nepřebere a vrací se mi zpět, jsem byla nucena přistoupit ke zrušení této možnosti doručení. Je mi to líto, ale v tomto rozsahu už je pro mne neúnosné investovat svůj čas a peníze za dopravné a balné do nesolidních zákazníků. Děkuji za pochopení, Petra

7. čakra - zlatá svíčka

240 Kč
Skladem

Transformace, projasnění mysli, nové vhledy, vnímání souvislostí.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tekoucí paprsky pozvolně vedou do tiché říše nekonečného světla, spočinutí hluboké lásky niterného smíru v jednotném propojení k celému živému vesmíru a otevření hebkých vláken univerzálního propojení se sebou a vším co je stvořeno, dávající hluboké prožitky významu jednoty. 

Svíčka velmi silně podporuje vnitřní přerod, transformaci, projasňuje mysl a občerstvuje svěží energií světla. Projasňuje mysl a podporuje otevření našeho vědomí novým nápadům, vhledům, rovněž zintenzivňuje vnímavost a schopnost vidět souvislosti.

Více podrobnějších informací a krásná modlitba od archandělů je na visačce, která je součástí každé svíčky.

Výška svíčky: 14cm
Průměr: 5,5 cm

Text je pouze informační, neboť v souvislosti s vaší cestou, jedinečností, záměrem, potřebami a osobním příběhem se mohou užitné hodnoty svíček proměnlivě vyvíjet, měnit a tvořit to, co právě potřebujeme. Jsou „živé“ a aktivně reagují na každého z nás.

Rezonanční svíčky tvořené s láskou a v napojení.

NajduZboží.cz