Archanděl Raziel svíčka

Výprodej
289 Kč –20 %
raziel interier 768x512 1
289 Kč –20 % 231 Kč
Poslední 4 ks
Archandělské svíčky
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Rozzařuje strachy, utrpení, posiluje sebedůvěru, naději, sílu, opravdovost.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tekoucí teplé prameny jeho přítomnosti dávají světlo, sílu, naději, podporu a rozeznívají božské slunce v našich srdcích. 

Je poslem nejzářivějšího a nejsilnějšího světla, které je neomezené, nekončící a proudící do všech našich rovin bytí v plnosti svého projevu, tak jak umožníme. Rozzařuje temné myšlenky, strachy, vlivy ega a utrpení. Přináší nádherné, vyživující posilnění pro duši, která se pod jeho doteky probouzí a nachází svoji cestu. Podporuje bytí v celistvosti, vědomé jednotě, souladu se svým božstvím. Odhaluje a rozkrývá tajemství světelného plánu a poslání duší na Zemi. Zaplavuje posilněním, podporu, silou a věděním pro jeho naplnění a uvolňuje svoji nadčasovou moudrost, ve které nás vede. Podporuje rozzáření našeho nitra a je velmi vhodný, když toužíme měnit nízké energie své bytosti v kvality světla.

Je úžasným božským poslem a průvodcem při rituálech posilňujících naši (sebe)důvěru, naději, sílu, osobitou moc a opravdovost v souladu s vlastní pravdou. Odkrývá brilantní božství každé duše a jeho energie nás podporují k vynesení našich nejvyšších kvalit, potenciálů, darů, talentů, možností. Jejich UVĚDOMĚNÍ, PŘIJETÍ A UKOTVENÍ je počátkem jejich naplňování v našem příběhu života.

Více podrobnějších informací a krásná modlitba od archanděla Raziela je na visačce, která je součástí každé svíčky.

Výška svíčky: 27 cm
Průměr svíčky: 5 cm

Text je pouze informační, neboť v souvislosti s vaší cestou, jedinečností, záměrem, potřebami a osobním příběhem se mohou užitné hodnoty svíček proměnlivě vyvíjet, měnit a tvořit to, co právě potřebujeme. Jsou „živé“ a aktivně reagují na každého z nás.

Rezonanční svíčky tvořené s láskou a v napojení.

NajduZboží.cz