Archanděl Chamuel svíčka

Výprodej
289 Kč –20 %
chamuel spolu interier 768x513 1
289 Kč –20 % 231 Kč
Skladem
Archandělské svíčky
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Vztah k sobě, sebeláska, ocenění, úcta, důvěra, vnímavost, tělo.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Rozptyluje jemné paprsky lásky, sounáležitosti, empatie v něžné vnímavosti k sobě i druhým, Jeho hebká energie zaplavuje vztahy a vynáší na povrch vše, co není v rovnováze. Přirozeně rozkrývá, že náš první, nejdůležitější vztah – je k sobě samým, v němž nás vede a podporuje zviditelnění pravdivého uvědomění si toho, jak „na tom jsme“.

Je průvodcem na naší cestě sebelásky, ocenění, úcty, důvěry jak nitru, tak fyzické rovině. Je jedinečným průvodcem při rituálech, modlitbách a meditacích vděčnosti, ocenění a propojení s naším tělem. Čím hlouběji jsme propojeni se sebou, tím více jsme v přirozeném propojení k životu, v sounáležitosti k sobě a v souladu se vším. Cestou lásky k sobě se otevírají brány ke všemu… Zevnitř ven.

V blahodárné koupeli světla se jím nechte vést a zviditelnit vše, co si ve vztahu k sobě potřebujete uvědomit, pochopit, probudit, zahojit, uzdravit, posílit…Propojujte v sobě struny dávající vhled ze zcela jiné roviny a nechte vše pracovat… Přirozeně se vám současně vyjeví mnoho souvislostí týkajících se různých vztahů vašeho života a dají se do pohybu témata a věci, které „si dovolíte“. Svěží energie požehnání archanděla Chamuela roztančí mocný děj.

Více podrobnějších informací a krásná modlitba od archanděla Chamuela je na visačce, která je součástí každé svíčky.

Výška svíčky: 27 cm
Průměr svíčky: 5 cm

Text je pouze informační, neboť v souvislosti s vaší cestou, jedinečností, záměrem, potřebami a osobním příběhem se mohou užitné hodnoty svíček proměnlivě vyvíjet, měnit a tvořit to, co právě potřebujeme. Jsou „živé“ a aktivně reagují na každého z nás.

Rezonanční svíčky tvořené s láskou a v napojení.

NajduZboží.cz