VODA - při nachlazení

Značka: Hanna Maria
320 Kč
Skladem

Antiseptická, uvolnění dýchacích cest, bolesti v krku, dodává sílu, víru v uzdravení. 

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Směs má díky svým vlastnostem vynikající účinky při onemocnění z nachlazení, napomáhá uvolňovat dýchací cesty, ulevuje při bolestech v krku. Etérické oleje mají silné antiseptické účinky, zabraňují množení bakterií v prostoru. Směs je vhodná jako doplněk k lékařské léčbě při nachlazení, horečnatých stavech i jako prevence při chřipkových epidemiích. Rychle a účinně desinfikuje prostor, kde se zdržuje nemocný a zároveň pozitivně působí na psychický stav pacienta.

Psychický aspekt: Dodává sílu a psychickou podporu při nemoci. Příznivě působí na neklid pacienta, emočně i fyzicky ochlazuje. Dodává sílu, naději, víru v uzdravení.

Element: VODA - ZIMA
Sestaveno podle čínského principu pěti elementů.

Orgány: ledviny, močový měchýř

Psychická podpora: MOUDROST, ODPOVĚDNOST SÁM ZA SEBE.

Směs obsahuje éterické oleje: lavandin, ravensara, tea tree, tymián, bergamot, heřmánek, eucalyptus.

Éterické oleje použité ve směsi jsou 100% přírodní.
Určeno pro děti od 3 let věku.

25 ml

Směs má výborné účinky během onemocnění z nachlazení. Tato směs obsahuje sedm vynikajících olejů, díky kterým psychicky posiluje, působí chladivě, antisepticky a zabraňuje množení bakterií v prostoru. Směs je vhodná jako doplněk k lékařské léčbě při nachlazení, při horečnatých stavech i jako prevence při chřipkových epidemiích. Rychle a účinně desinfi kuje prostor, kde se zdržuje nemocný a zároveň pozitivně působí na psychický stav pacienta. Je výborná v dětské koupeli.

Doporučujeme používat v kombinaci s naší dětskou řadou čajů KIDS LINE, která optimálně doplňuje směs olejů.

ELEMENT: VODA ZIMA

SMĚS PŘI NACHLAZENÍ

Psychická podpora směsi: MOUDROST, ODPOVĚDNOST SÁM ZA SEBE

Éterické oleje použité ve směsi jsou 100% přírodní.

5 ml

 

Rozprašovače jsou určeny pro rychlou aplikaci éterických olejů např. kolem lůžka nemocného, ale i v autě na cestách, v dětském pokoji nebo na oblečení. Éterické oleje krásně prozáří okolí svojí vůní i energií. Doporučujeme do nemocnic nebo do školek či škol. Energie olejů velmi pozitivně ovlivňuje psychiku dítěte, ale i průběh nemoci. Nemá žádné vedlejší účinky k probíhající léčbě předepsanou od lékaře.

NajduZboží.cz