VODA - při nachlazení

Značka: Hanna Maria
310 Kč
Skladem

Antiseptická, uvolnění dýchacích cest, bolesti v krku, dodává sílu, víru v uzdravení. 

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Směs má díky svým vlastnostem vynikající účinky při onemocnění z nachlazení, napomáhá uvolňovat dýchací cesty, ulevuje při bolestech v krku. Etérické oleje mají silné antiseptické účinky, zabraňují množení bakterií v prostoru. Směs je vhodná jako doplněk k lékařské léčbě při nachlazení, horečnatých stavech i jako prevence při chřipkových epidemiích. Rychle a účinně desinfikuje prostor, kde se zdržuje nemocný a zároveň pozitivně působí na psychický stav pacienta.

Psychický aspekt: Dodává sílu a psychickou podporu při nemoci. Příznivě působí na neklid pacienta, emočně i fyzicky ochlazuje. Dodává sílu, naději, víru v uzdravení.

Element: VODA - ZIMA
Sestaveno podle čínského principu pěti elementů.

Orgány: ledviny, močový měchýř

Psychická podpora: MOUDROST, ODPOVĚDNOST SÁM ZA SEBE.

Směs obsahuje éterické oleje: lavandin, ravensara, tea tree, tymián, bergamot, heřmánek, eucalyptus.

Éterické oleje použité ve směsi jsou 100% přírodní.
Určeno pro děti od 3 let věku.

25 ml

Směs má výborné účinky během onemocnění z nachlazení. Tato směs obsahuje sedm vynikajících olejů, díky kterým psychicky posiluje, působí chladivě, antisepticky a zabraňuje množení bakterií v prostoru. Směs je vhodná jako doplněk k lékařské léčbě při nachlazení, při horečnatých stavech i jako prevence při chřipkových epidemiích. Rychle a účinně desinfi kuje prostor, kde se zdržuje nemocný a zároveň pozitivně působí na psychický stav pacienta. Je výborná v dětské koupeli.

Doporučujeme používat v kombinaci s naší dětskou řadou čajů KIDS LINE, která optimálně doplňuje směs olejů.

ELEMENT: VODA ZIMA

SMĚS PŘI NACHLAZENÍ

Psychická podpora směsi: MOUDROST, ODPOVĚDNOST SÁM ZA SEBE

Éterické oleje použité ve směsi jsou 100% přírodní.

5 ml

 

Rozprašovače jsou určeny pro rychlou aplikaci éterických olejů např. kolem lůžka nemocného, ale i v autě na cestách, v dětském pokoji nebo na oblečení. Éterické oleje krásně prozáří okolí svojí vůní i energií. Doporučujeme do nemocnic nebo do školek či škol. Energie olejů velmi pozitivně ovlivňuje psychiku dítěte, ale i průběh nemoci. Nemá žádné vedlejší účinky k probíhající léčbě předepsanou od lékaře.

NajduZboží.cz

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení