Matka Země - hojnost svíčka

289 Kč
Skladem

Výživa, tvořivost, plodnost, blahobyt, moudrost, stabilita, kořeny, zhmotňování.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nádherná, silná a velmi jedinečná svíčka. Vede k propojení s lůnem Země. S lůnem světa. Splynutí se zdrojem veškerého blahobytu na Zemi. Otevření se nekončící spirále vyváženě prolínající ducha s hmotou. Příliv a odliv, přijímání a dávání, klid a pohyb. Vede nás k propojení s přirozenou tvůrčí a vyživující silou veškerého života a jejího vědomého vyjádření. Sladění se s moudrostí života a schopností ji vnímat. 

Práce se svíčkou nás učí plynutí v jemné, tiché i dynamické síle, tvárné proměnlivosti, vnitřní i vnější pružnosti a schopnosti rozlišit, co je moudré v dané chvíli (ne)dělat. Učí nás proudit v nekonečně proudících spirálách cyklicky se opakujících dění a odhaluje tajemství vědění o tom, která semínka našeho života nesou frekvence růstu, plodnosti a požehnání a která jsou přítomná „jen“ pro daný okamžik – jako lekce.

Spojení s našimi kořeny, pevností, stabilitou, odhodláním, schopností materializovat své sny a přitahovat blahobyt ve všech podobách. Poznání vlastního pozemského poslání a schopnosti z těchto esencí tvořit své okamžiky na Zemi. Intenzivně podporuje proces uzemňování, propojení se Zemí, rodovou linií, předky. Její síla po spirálách času proudí do ozdravění kořenů, prožitků a veškerých příběhů našeho rodu a lidstva.

Našim domovům přináší mír, hojnost, lásku, upevňuje vztahy. Nese nádhernou živou energii, rozvíjející v našem veškerém prožívání božskou vyváženost, finanční štědrost, svobodu a zdravě proudící tok přijímání a dávání.

V našem těle harmonizuje životní energii, vitalitu, zjemňuje strnulost, napětí, strach, únavu a vede do uvědomění hlubších příčin těchto prožitků. Vytváří velmi silné léčivé a ochranné pole.

Práce s ní vydatně podpoří při osvobozování se z bloků, traumat, omezení, která neseme od svých předků a ovlivňují náš život. Očišťuje energie nehojnosti a ukotvuje do důvěry. Svíčku je vhodné zapálit při jakékoliv práci s tělem (masáže, lázeň, ženská bylinná napářka, prostřednictvím dechu apod)., ale také při meditacích, modlitbách, osobních i větších, skupinových rituálech, nebo „jen tak“.

Je úžasnou průvodkyní pro ženské kruhy, terapeuty, podporuje práci s klíčovými tématy. Jemně a bezpečně vede do hloubky. Na spirále vaší osobní cesty vás podpoří ve vaši připravenosti přijímat požehnání života. Požehnání, které uvolňuje, můžete čerpat ve všech fázích svého těla i měsíce.

Součástí svíčky je modlitba Matky Země.

Výška svíčky: 27 cm.
Průměr svíčky: 5cm.

Text je pouze informační, neboť v souvislosti s vaší cestou, jedinečností, záměrem, potřebami a osobním příběhem se mohou užitné hodnoty svíček proměnlivě vyvíjet, měnit a tvořit to, co právě potřebujeme. Jsou „živé“ a aktivně reagují na každého z nás.

Rezonanční svíčky tvořené s láskou a v napojení.

NajduZboží.cz