Milí zákazníci, vzhledem k tomu, že poslední dobou došlo k rapidnímu nárůstu objednávek na dobírku, které si zákazník nepřebere a vrací se mi zpět, jsem byla nucena přistoupit ke zrušení této možnosti doručení. Je mi to líto, ale v tomto rozsahu už je pro mne neúnosné investovat svůj čas a peníze za dopravné a balné do nesolidních zákazníků. Děkuji za pochopení, Petra

Svíčka Léčivé fraktály - rozkvět srdce

264 Kč
Skladem

Oživení, pravdivý život, spojení s nitrem, vyváženost, rozpuštění blokujících vzorců. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Exklusivní a vysoce energetická svíce, kterou procházejí mocné léčivé frekvence Panny Marie, jejichž aktivace je v této svíci znásobena přítomností surových krystalů.

Skrze esence této svíčky vstoupíme do prostoru starobylé moudrosti unikátních světelných vláken osobního portálu, jež jsou spjaté s naším osudem a uvolňují nám posvátné vedení – požehnání fraktálů, které je rozhodující pro naši další cestu.

Napojuje na tok života, vede nás k žití v síle své niterné pravdy a jejím skutečném přesahu, jemuž umožňuje být vidět.

Rozkmitává dlouho zaseknuté kyvadlo nepružné energie, v němž jsme z rozmanitých důvodů uvízly a třeba se i ztratili.

V něžné jemnosti rozzařuje správný směr uvnitř i vně a posiluje v žití ve svébytnosti, harmonii a dokonalé vyváženosti veškerých polarit a vrstev naší bytosti.

Hovoří k nám jedinečným jazykem světla, v němž máme možnost rozpuštění všech svých ochranných mechanismů, vzorců a programů tak hluboce, že nás podpoří naším niterným přerodem, kdy se setkáme se svým skutečným já a zazáříme v čiré pravdě sebe sama.

V její péči se ponoříme do zavinutí dechu života, vyšší moudrosti, kudy je čas vykročit i tekoucího světla otevírající nejkrásnější labyrinty našich cest.

Výška svíčky: 14cm
Průměr: 5,5 cm

Text je pouze informační, neboť v souvislosti s vaší cestou, jedinečností, záměrem, potřebami a osobním příběhem se mohou užitné hodnoty svíček proměnlivě vyvíjet, měnit a tvořit to, co právě potřebujeme. Jsou „živé“ a aktivně reagují na každého z nás. 

NajduZboží.cz