Jan Křtitel svíčka

Výprodej
289 Kč –22 %
svice krtitel interier
289 Kč –22 % 225 Kč
Poslední 2 ks

Silná transformace, vědění duše, léčení, prozření, osvobození, znovuzrození.

Detailní informace

Detailní popis produktu

INFO: Svíčky jsou oproti fotografiím výše lehce nažloutlé. Je-li to pro Vás zásadní informace, mohu na vyžádání poslat foto konkrétního kusu k posouzení, zda o ni budete mít zájem.

Svíce Jana Křtitele je silně transformační, nesoucí energie znovuzrození, povstání, vzkříšení, léčení, prozření. Spojuje s osou poznání nekonečného světla Božství v síle vzkříšení pro vlastní bytí na Zemi. 

Vynáší dávno zapomenuté vědění duše a aktivuje paměti, které křísí orákulum našeho poslání a vede nás k jeho zření a spirituálním potenciálům, které aktivuje. Probouzí nejsilnější dary naší duše a podporuje hloubky samotného dna našich temnot k přeměně a rozzáření zušlechtěných kvalit na hladině našich životů. Podporuje sílu naší duše a tím i její samotné vyjádření a naši schopnost naslouchat cennému Božímu vedení.

Uvádí do rovnováhy naši sebehodnotu a vytváří podporující esenci, skrze kterou spatřujeme důležitá témata naší vnitřní, ale i vnější práce, vytvářející důležité mezníky našich cest. Síla Jana Křtitele spojuje s mistrovstvím zřít neviditelné a naslouchat neslyšitelné a tím nás otevírá zdrojovým informacím.

Jemně nás vede k setkání s naším strachem, který nám brání v prožívání krásna bytí. Podporuje laskavé poskládání, pochopení významu, souvislostí, jako i úplného vyvázání se z jeho vláken. Práce s touto svící na pozadí našich životů rozechvívá velmi jasné frekvence, jimiž křísí nové vize a ukazuje klíče k jejich uchopení.

Jde o velmi silnou energetickou svíci, která je vhodná při emočních bouřích, rozkolísanosti, melancholii, smutku, tápaní a jakéhokoliv nesouladu. Je silným transformačním a přechodovým průvodcem v našich životech a vede nás k poznání nových cest a příležitostí.

Uvolňuje hlavu zatíženou velkou přemýšlivostí, starostmi, touhou řídit dění a navozuje rovnováhu. Podporuje kvalitní a vydatný spánek u dětí i dospělých. 

Je velmi vhodná pro děti, kterým vytváří laskavou výživu obnovující harmonii a zvlášť je její síla přínosná pro neklidné, hyperaktivní, nejisté a senzitivní děti.

Nezaměnitelně pracuje s karmickými vztahy, jimž dává osvobozující milost a uzdravení.

Více podrobnějších informací a krásná modlitba Jana Křtitele je na visačce, která je součástí svíčky.

Výška svíčky: 27 cm.
Průměr svíčky: 5 cm.

Text je pouze informační, neboť v souvislosti s vaší cestou, jedinečností, záměrem, potřebami a osobním příběhem se mohou užitné hodnoty svíček proměnlivě vyvíjet, měnit a tvořit to, co právě potřebujeme. Jsou „živé“ a aktivně reagují na každého z nás.

Rezonanční svíčky tvořené s láskou a v napojení.

NajduZboží.cz