Jan Křtitel svíčka

289 Kč
Skladem

Silná transformace, vědění duše, léčení, prozření, osvobození, znovuzrození.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Svíce Jana Křtitele je silně transformační, nesoucí energie znovuzrození, povstání, vzkříšení, léčení, prozření. Spojuje s osou poznání nekonečného světla Božství v síle vzkříšení pro vlastní bytí na Zemi. 

Vynáší dávno zapomenuté vědění duše a aktivuje paměti, které křísí orákulum našeho poslání a vede nás k jeho zření a spirituálním potenciálům, které aktivuje. Probouzí nejsilnější dary naší duše a podporuje hloubky samotného dna našich temnot k přeměně a rozzáření zušlechtěných kvalit na hladině našich životů. Podporuje sílu naší duše a tím i její samotné vyjádření a naši schopnost naslouchat cennému Božímu vedení.

Uvádí do rovnováhy naši sebehodnotu a vytváří podporující esenci, skrze kterou spatřujeme důležitá témata naší vnitřní, ale i vnější práce, vytvářející důležité mezníky našich cest. Síla Jana Křtitele spojuje s mistrovstvím zřít neviditelné a naslouchat neslyšitelné a tím nás otevírá zdrojovým informacím.

Jemně nás vede k setkání s naším strachem, který nám brání v prožívání krásna bytí. Podporuje laskavé poskládání, pochopení významu, souvislostí, jako i úplného vyvázání se z jeho vláken. Práce s touto svící na pozadí našich životů rozechvívá velmi jasné frekvence, jimiž křísí nové vize a ukazuje klíče k jejich uchopení.

Jde o velmi silnou energetickou svíci, která je vhodná při emočních bouřích, rozkolísanosti, melancholii, smutku, tápaní a jakéhokoliv nesouladu. Je silným transformačním a přechodovým průvodcem v našich životech a vede nás k poznání nových cest a příležitostí.

Uvolňuje hlavu zatíženou velkou přemýšlivostí, starostmi, touhou řídit dění a navozuje rovnováhu. Podporuje kvalitní a vydatný spánek u dětí i dospělých. 

Je velmi vhodná pro děti, kterým vytváří laskavou výživu obnovující harmonii a zvlášť je její síla přínosná pro neklidné, hyperaktivní, nejisté a senzitivní děti.

Nezaměnitelně pracuje s karmickými vztahy, jimž dává osvobozující milost a uzdravení.

Více podrobnějších informací a krásná modlitba Jana Křtitele je na visačce, která je součástí svíčky.

Výška svíčky: 27 cm.
Průměr svíčky: 5 cm.

Text je pouze informační, neboť v souvislosti s vaší cestou, jedinečností, záměrem, potřebami a osobním příběhem se mohou užitné hodnoty svíček proměnlivě vyvíjet, měnit a tvořit to, co právě potřebujeme. Jsou „živé“ a aktivně reagují na každého z nás.

Rezonanční svíčky tvořené s láskou a v napojení.

NajduZboží.cz

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení