Bohyně mateřství svíčka

Akce
385 Kč –9 % 350 Kč
Poslední 4 ks
 Mateřství, těhotenství, porod, vztah matka-dítě, jemnost, láska, důvěra v život, síla.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Svíčka mateřství vás posilní v rozvinutí vnímavosti směrem k vašim dětem, ať jsou jakéhokoliv věku a podpoří vaše nejhlubší mateřské schopnosti.
 
Svíčka mateřství je tiše pečující průvodkyní pro všechny nastávající maminky, které touží po propojení se svým prenatálním děťátkem. Podpoří také ženy, které cítí potřebu hojení porodu nebo vztahu se svými již dospělými dětmi. Rovněž každého z nás podporuje v léčení vlastního narození a vztahu s naší matkou.
 

Nádhernou energii dává porodním rituálům a okamžikům, kdy se tělem ženy rozezní porodní vlny. Ukotvuje do síly, pevnosti, důvěry, niterné jemnosti. Podporuje v důvěře k zázračným procesům života, který tvoří mistrovské dílo – život sám.

Součástí svíčky je nádherný, ručně tvořený šperk, který si můžete zavěsit a nechat se jím provázet. Přiložena je knížečka nádherného poselství bohyní, které je léčivým a inspirativním pohlazením.

Svíčka podporuje probuzení instinktů, přirozených schopností, empatie, vzájemnosti, citlivosti, vnímavosti potřeb vlastních a dítěte potřeb, schopností na ně zdravě reagovat v sounáležitosti nejhlubší lásky k sobě samé, svému dítěti. Čímž se přirozeně spouští proces zjemňování, který vede k pozvolnému přelaďování a plynulé proměně v naslouchající a vědomou matku. 

Svíčka zaplavuje něhou a rozsvěcí vnitřní zdroje instinktivní, intuitivní, vnímavé a přirozené vnitřní síly. Je dechem lásky do vztahů matek a jakkoliv velkých dětí - zpětného hojení prožitků od prenatálního vývinu, zrození, až po současnost. Fantasticky funguje i u dospělých dětí. Je darem dávající osvobozující úlevu při léčení rodového zatížení.

Jedinečným a uzdravujícím poselstvím této svíčky je návrat čisté lásky v prvotní vše přesahující sále do všech životů, domovů, na celou Zemi.

Výška svíčky: 21 cm
Průměr svíčky: 5 cm

Zakoupením tohoto výrobku se podílíte na činnosti spolku UNIPA (Unie porodních asistentek), který koupí tohoto výrobku Pramen světla podporuje. Děkujeme za jeho zakoupení a podporu pro Porodní asistentky a jejich krásné projekty.

 

Rezonanční svíčky tvořené s láskou a v napojení.

NajduZboží.cz