Portálová svíce Panny Marie

Výprodej
318 Kč –20 %
Portalova svice vsechny
318 Kč –20 % 253 Kč
Poslední 2 ks Vyprodáno Poslední 2 ks Zvolte variantu
Portálová svíce
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Mocné a přesto jemné - posvátnost, nepodmíněná láska, hluboká práce, hojivý průvodce.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Unikátní, skvostné, mocné a přesto jemné.

Jsou v nich ukotveny energie uzdravení a milosrdenství Panny Marie, aby nás svou hlubokou, hojivou prací provedla po některé z etap našeho života. Dýchá skrze ně čirá posvátnost a nepodmíněná láska.

Výška svíčky: 15 cm
Průměr svíčky: 6 cm

 

Svíce Uzdravení
Podporuje pochopení smyslu našeho oslabení, ale i nalezení naší pravé cesty léčení. Uvolňuje velmi silné léčivé frekvence, které ožívají ve slovech upřímné modlitby – za sebe, druhé i svět.

Vyživuje nás harmonií, obnovuje rovnováhu a jemně nás vede do našeho středu. Ornament na svíčce uvolňuje vibrace jemných světů až do roviny fyzického těla a dává nám prožít, že za vším je Boží světlo.

Svíce Kořeny
Podporuje napojení na prastarou moudrost planety a rodové kořeny. Propojuje nás s ženskými archetypy, aktivuje jejich prapůvodní a kultivované kvality ve všech vrstvách naší bytosti. Rozptyluje hojivou sílu do témat ženství (i u mužů) ve všech rovinách.

Ukotvuje nás v naší síle, pevnosti, v porozumění a laskavosti k nám samým. Napojuje nás na tep Země, rytmus jejího dechu i její nekončící štědrost. Otevírá nás vysokovibračním kódům prastaré moudré civilizace, které jsou uloženy v poli naší planety.

Svíce Završení
Podporuje završení, které vzkřísí následné děje a rozvine další, dosud spící vlákna osudu. Její vibrace pomáhají při přerodu z jedné fáze života do druhé a uvolňují ryzí požehnání. 

Svíce podporuje mocnou sílu tvoření – přeměnu vize do hmoty – a dokončení v souladu s Nejvyšší moudrostí naší Duše.

 

Text je pouze informační, neboť v souvislosti s vaší cestou, jedinečností, záměrem, potřebami a osobním příběhem se mohou užitné hodnoty svíček proměnlivě vyvíjet, měnit a tvořit to, co právě potřebujeme. Jsou „živé“ a aktivně reagují na každého z nás.

Rezonanční svíčky tvořené s láskou a v napojení.

NajduZboží.cz