Porodní sada

Tip
Značka: Petra Levá
1 271 Kč –9 %
Porodní sada pro bylinnou naparku
1 271 Kč –9 % 1 150 Kč
Skladem

Porodní balíček pro nastávající maminky - vše pro napářku před, při a po porodu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Cenově zvýhodněná sada pro těhotné ženy, které chtějí využít benefitu bylinné napářky před, při a po porodu. Svíčka vykouzlí intimní atmosféru, podpoří a umocní záměr napářky a pomůže jej svým světlem udržovat i v době mezi napářkami.

Velikost balení bylinných směsí poskytne optimální péči pro jednotlivá období. Pokud některé bylinky nestihnete spotřebovat v daném období, nepřijdou nazmar. Můžete je využít pro napařování po šestinedělí a nebo si z nich uvařit odvar pro bylinnou koupel.

PORODNÍ SADA obsahuje:
Uvolnění porodních cest (6 dávek)
Voňavý porod (1 dávka)
Poporodní hojení (12 dávek)
Lněný pytlíček (1 kus)
Žínka (1 ks)

Uvolnění porodních cest
Napařování v těhotenství je vhodné od ukončeného 38. tt. Před porodem a při porodu bylinná napářka pomáhá s uvolněním porodních cest, ochranou hráze před poraněním, usnadněním a urychlením porodu, uvolňuje psychické napětí a působí antibakteriálně. Pokud je nestihnete spotřebovat, můžete je využít při porodu a nebo po využívání směsi Poporodní hojení. Podrobnosti o napářce v těhotenství a při porodu najdete v tomto článku

Voňavý porod
Bylinky v této směsi uvolňují porodní cesty, změkčují hráz, harmonizují porod, povzbuzují kontrakce a snižují bolestivost porodu. Jsou baleny do lázeňského balíčku pro jednoduché použití v jakýchkoli podmínkách, stačí je přelít vodou z rychlovarné konvice. Balíček lze vložit do žínky a přiložit jako hřejivý obklad na ochranu hráze.

Poporodní hojení
Poporodní napářka umožňuje rychlejší regeneraci a hojení nejen porodních cest, ale celé pánevní oblasti. Stimuluje dělohu, porodní cesty, pánevní dno a vazy, působí protizánětlivě, podporuje hojení porodních zranění a čištění a zavinování dělohy. Ideální doba napařování po porodu je min. 21 dní za sebou. Jak a kdy začít v šestinedělí napařovat, jaké jsou kontraindikace a další informace o bylinné napářce v tomto období najdete v článku Ženská bylinná napářka v šestinedělí.

Lněný pytlíček zjednodušuje manipulaci s bylinkami při vaření, ale také umožňuje jejich přiložení ve formě bylinného obkladu na podbřišek či jiná místa na těle, která touží po prohřátí a uvolnění. Po napářce umožní snadné uložení vyždímaných bylinek do lednice. Pokud je takto uchováte, můžete je během následujících 24 hodin využít podruhé, stejným způsobem - šetříte tak nejen přírodu, ale i finance.

Informace o tom, pro koho a v jakých situacích není ženská bylinná napářka vhodná, najdete v článku o kontraindikacích. Pokud si nejste jistá, zda je pro vás napářka vhodná, ráda vás nasměruji - pošlete mi, prosím, vyplněný tento dotazník - poskytnu vám doporučení.

Nemáte-li k dispozici vhodnou pomůcku pro napařování, můžete si ji u mne na dobu 1 - 3 měsíců zapůjčit nebo koupit
Potřebujete-li získat jistotu s přípravou první napářky a nebo se vyptat na více informací, poskytuji individuální napářkové sezení - První napářka.

Právě se nalézáte na mých stránkách. Jsem praktikantkou kraniosakrální biodynamiky, lektorkou Školy pánevního dna a zdravotního cvičení, poskytovatelkou a konzultantkou ženské bylinné napářky, provozovatelkou půjčovny vybavení pro napářku, dulou, majitelkou regeneračního studia a provozovatelkou tohoto eshopu. 

Na níže uvedených odkazech najdete více o mých projektech: 

https://cvicenipanevnihodna.cz/

Práce s pánevním dnem celostní metodou 3x3 - přednášky, konzultace, kurzy. 
Ženská bylinná napářka - informace, poradenství, prodej, individuální péče a půjčovna vybavení pro napářku.

 

https://www.navanita.cz/

Kraniosakrální biodynamika pro děti, dospělé, také ženy těhotné a po porodu. 

 

https://studioempatie.cz/

Studio pro regeneraci těla i duše v Úvalech u Prahy, které spravuji a opečovávám. Zde poskytuji své služby. 


https://petraleva.cz/

Eshop péče o tělo i duši, ve kterém se nalézáte. Nabízím zde své služby a výrobky, které mne baví a prodávám je také ve studiu Empatie.

 

NajduZboží.cz