Panna Marie svíčka

Výprodej
289 Kč –20 %
svice marie spolu interier
289 Kč –20 % 231 Kč
Poslední 1 ks
Přetavení energetických nedostatků, nemocných frekvencí a bolesti v čiré světlo.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Konejšivá a přesto velmi intenzivní energie je propojena s ohromujícím portálem Panny Marie a nese překrásné frekvence její zázračné síly. Touto svící prochází zdrojové informace, které jsou jejím zažehnutím aktivovány a nesou velmi významné dary pro každého z nás.

Prolínají se skrze ni nebeské souřadnice, které otevírají aktivní pole léčivého portálu Panny Marie, Ježíše Krista a další Mistrů Světla. Jejich přítomnost pocítí každý člověk – i když třeba jinak, než by si přál. Toto pole je aktivní v prostoru, kde hoří svíce, a rovněž je tato mocná energie rozptylována napříč našimi životy.

Podpoří přetavení energetických nedostatků, nemocných frekvencí a mnohé bolesti v čiré a nejlaskavější světlo. Mnoha rovinami vaší existence rozproudí tisíce a tisíce krůpějí světla zázraků, které tečou skrze tuto svíci a které přicházejí nám všem darovat milost.

Průduchy světla, které svící Panny Marie procházejí, Vás propojí s nejniternější sílou sebe sama a vynesou skrz naskrz vašich životů svěží závany osvobození.

Učí nás umění oproštění od toho, kým jsme kdysi byli (nebo věcí, se kterými jsme byli spjati) a přijetí toho kým jsme nyní. A tím otevírá cesty veškerým darům plynoucí z proměny. Rozptyluje nejistotu, stagnaci, zmar, strach a výrazně násobí hluboké obnovení se zdrojem světla.

Přetavuje kolektivně oslabené ženství, v němž se pra-síla moudrého ženství roztříštila a je viditelnou bolestí dnešních vztahů a celé planety Země. Zjemňuje, zaplavuje esencí unikátní ženské výživy, kterou tolik všichni potřebujeme.

Mužům dává dar naslouchání srdcem, prohlubuje vnímavost, vede v otevírání nitra. Podporuje hojení vztahu s matkou, s ženami a vede laskavou cestou k empatické symbióze uvnitř i vně k harmonizaci obou polarit.

Zavinuje hebkostí Božího světla, v němž povstává síla ducha každého z nás.

Více podrobnějších informací, krásné modlitby a poselství Panny Marie je na visačce, která je součástí svíčky.

Výška svíčky: 27 cm.
Průměr svíčky: 5 cm.

Text je pouze informační, neboť v souvislosti s vaší cestou, jedinečností, záměrem, potřebami a osobním příběhem se mohou užitné hodnoty svíček proměnlivě vyvíjet, měnit a tvořit to, co právě potřebujeme. Jsou „živé“ a aktivně reagují na každého z nás.

Rezonanční svíčky tvořené s láskou a v napojení.

NajduZboží.cz