Láskyplná sada

Tip
Značka: Petra Levá
733 Kč 1 003 Kč od 733 Kč –8 % –9 % až –9 %
Laskyplna sada pro bylinnou naparku se svickou Mari Madgalena a lnenym pytlickem
733 Kč 1 003 Kč od 733 Kč –8 % –9 % až –9 % 675 Kč 915 Kč od 675 Kč
Skladem Do 5 - 7 pracovních dnů Zvolte variantu
Varianta
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Výjimečná láskyplná rituální sada pro počáteční i pokročilé napařování. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

Cenově zvýhodněná sada pro ženy, které si chtějí věnovat výjimečnou, láskyplnou péči. Nezáleží na tom, zda s napářkou začínáte a nebo jste již v napařování zkušená. Svíčka vykouzlí intimní atmosféru, podpoří a umocní záměr napářky a pomůže jej svým světlem udržovat i v době mezi napářkami.

Podrobnosti o ženské bylinné napářce najdete v tematických článcích ZDE.

LÁSKYPLNÁ SADA B6 SE SVÍČKOU MÁŘÍ MAGDALENY obsahuje:
Láska (6 dávek)
Lněný pytlíček (1 kus)
Svíčka Máří Magdalena (1 kus)

LÁSKYPLNÁ SADA B12 S MENSTRUAČNÍ SVÍČKOU obsahuje:
Láska (12 dávek)
Lněný pytlíček (1 kus)
Menstruační svíčka (1 kus)

Láska
Úžasně voňavá, květová napařovací směs pro sebepéči, relaxaci, rituály, posílení srdce a dělohy, uvolnění napětí. Mohou ji využívat ženy ve všech fázích života. Jako jedinou z napařovacích směsí ji lze také pít jako čaj. 

Lněný pytlíček zjednodušuje manipulaci s bylinkami při vaření, ale také umožňuje jejich přiložení ve formě bylinného obkladu na podbřišek či jiná místa na těle, která touží po prohřátí a uvolnění. Po napářce umožní snadné uložení vyždímaných bylinek do lednice. Pokud je takto uchováte, můžete je během následujících 24 hodin využít podruhé, stejným způsobem - šetříte tak nejen přírodu, ale i finance.

Svíčka Máří Magdalena
Ve svíčce Máří Magdaleny jsou ukotveny esence, které aktivně pracují s ženskými tématy. Učí schopnosti napojení se na své tělo, menstruaci, lůno. Zjemňuje spirituální i fyzickou vnímavost, propojuje s kořeny zdravého ženství, tvůrčí životní sílou a ženskou moudrostí. Svíčku je vhodné zapálit při jakékoli práci s tělem, ale také při meditacích, modlitbách či rituálech. Je úžasnou průvodkyní pro ženské kruhy a podporuje práci s klíčovými tématy. Jemně a bezpečně vede do hloubky a podporuje hojení buněčné paměti, intimních zranění, psyché i těla. 

Menstruační svíčka
Menstruační svíčka podporuje v propojení sama se sebou, svými kořeny, cykličností a přirozeností. Ukotvuje nás ve vědomém prožívání menstruace, sebereflexi, probuzení své jedinečnosti a spanilé vnitřní i vnější krásy. Hojí dávné prožitky související se ženstvím, menstruací a vlastní menstruační příběh ženy a celého rodu pečujícím způsobem uzdravuje. Tříbí schopnosti pravdivě vnímat své potřeby – spirituální i fyzické, otevírá velmi silnou niternou vnímavost, zpřístupňuje nové nápady, vhledy, vědění a pravdy. Je výjimečnou průvodkyní pro osobní i společné rituály, v nichž upevňuje náš záměr. 

Součástí svíčky je ručně tvořený šperk, který si můžete zavěsit a nechat se jím provázet v období své menstruace, a knížečka nádherného poselství bohyní, které je léčivým a inspirativním pohlazením. 


Informace o tom, pro koho a v jakých situacích není ženská bylinná napářka vhodná, najdete v článku o kontraindikacích. Pokud si nejste jistá, zda je pro vás napářka vhodná, ráda vás nasměruji - pošlete mi, prosím, vyplněný tento dotazník - poskytnu vám doporučení.

Nemáte-li k dispozici vhodnou pomůcku pro napařování, můžete si ji u mne na dobu 1 - 3 měsíců zapůjčit nebo koupit
Potřebujete-li získat jistotu s přípravou první napářky a nebo se vyptat na více informací, poskytuji individuální napářkové sezení - První napářka.

Právě se nalézáte na mých stránkách. Jsem praktikantkou kraniosakrální biodynamiky, lektorkou Školy pánevního dna a zdravotního cvičení, poskytovatelkou a konzultantkou ženské bylinné napářky, provozovatelkou půjčovny vybavení pro napářku, dulou, majitelkou regeneračního studia a provozovatelkou tohoto eshopu. 

Na níže uvedených odkazech najdete více o mých projektech: 

https://cvicenipanevnihodna.cz/

Práce s pánevním dnem celostní metodou 3x3 - přednášky, konzultace, kurzy. 
Ženská bylinná napářka - informace, poradenství, prodej, individuální péče a půjčovna vybavení pro napářku.

 

https://www.navanita.cz/

Kraniosakrální biodynamika pro děti, dospělé, také ženy těhotné a po porodu. 

 

https://studioempatie.cz/

Studio pro regeneraci těla i duše v Úvalech u Prahy, které spravuji a opečovávám. Zde poskytuji své služby. 


https://petraleva.cz/

Eshop péče o tělo i duši, ve kterém se nalézáte. Nabízím zde své služby a výrobky, které mne baví a prodávám je také ve studiu Empatie.

 

NajduZboží.cz

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení