Milí zákazníci, vzhledem k tomu, že poslední dobou došlo k rapidnímu nárůstu objednávek na dobírku, které si zákazník nepřebere a vrací se mi zpět, jsem byla nucena přistoupit ke zrušení této možnosti doručení. Je mi to líto, ale v tomto rozsahu už je pro mne neúnosné investovat svůj čas a peníze za dopravné a balné do nesolidních zákazníků. Děkuji za pochopení, Petra

KOV - pro klidný spánek

Značka: Hanna Maria
310 Kč
Skladem

Zklidňuje psychické vypětí, ulevuje od bolesti, psychicky posiluje, protiinfekční.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Směs má díky svým vlastnostem vynikající účinky pro posílení činnosti tlustého střeva, plic a srdce. Kompozice éterických olejů má antibakteriální, protiinfekční vlastnosti. Energie éterických olejů tonizuje organismus při špatném zažívání, prohlubuje dech, celkově regeneruje a posiluje organismus. Navozuje klidný a nerušený spánek,  

Tato směs má výjimečné vlastnosti díky kombinací níže uvedených olejů a mohou ji používat i novorozenci nebo nastávající maminky od 7. měsíce těhotenství. Působí velmi pozitivně na psychiku dítěte, ale i rodičů.

Psychický aspekt: Zklidňuje po psychickém vypětí a emočním vyčerpání, ulevuje od bolesti, celkově psychicky posiluje, odbourává úzkost.

Element: KOV - PODZIM
Sestaveno podle čínského principu pěti elementů.

Orgány: tlusté střevo, plíce.

Psychická podpora směsi: ÚCTA , VĚDOMÍ SAMA SEBE

Směs obsahuje éterické oleje: mandarinka, levandule divoká, heřmánek.

Éterické oleje použité ve směsi jsou 100% přírodní.
Určeno pro děti od 0 let věku.

25 ml

Rozprašovače jsou určeny pro rychlou aplikaci éterických olejů např. kolem lůžka nemocného, ale i v autě na cestách, v dětském pokoji nebo na oblečení. Éterické oleje krásně prozáří okolí svojí vůní i energií. Doporučujeme do nemocnic nebo do školek či škol. Energie olejů velmi pozitivně ovlivňuje psychiku dítěte, ale i průběh nemoci. Nemá žádné vedlejší účinky k probíhající léčbě předepsanou od lékaře. 

NajduZboží.cz