Milí zákazníci, vzhledem k tomu, že poslední dobou došlo k rapidnímu nárůstu objednávek na dobírku, které si zákazník nepřebere a vrací se mi zpět, jsem byla nucena přistoupit ke zrušení této možnosti doručení. Je mi to líto, ale v tomto rozsahu už je pro mne neúnosné investovat svůj čas a peníze za dopravné a balné do nesolidních zákazníků. Děkuji za pochopení, Petra

Božský lotos svíčka

289 Kč
Skladem

Boží přítomnost, zklidnění, zvnitřnění, uvědomění vlastní hodnoty. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Podporuje aktivaci kódů našeho energetického pole, skrze které je do našeho vědomí uvolňované Božské vedení.

Vytváří jedinečnou bránu, která je symbolem završení a otevření současně v mnoha vrstvách a rovinách.

Pradávné a zapomenuté symboly se probouzí a skrze silný krystalický portál této svíce přicházejí na naši Zemi a do našeho prostoru.

V jejím svitu spočineme v náruči Boží a pocítíme, jak mocná síla je v naší blízkosti, naší součástí.

Vede dovnitř, navrací napojení se na naši podstatu jemné krásy a učí nás naslouchat hlasu nejtiššímu.

Božský lotos vám daruje mnoho posilňujícího uvědomění a ze svých krůpějí světla vyskládá Vaši cestu v léčivých vibracích lásky k sobě sama.

Jemně a něžně pootevírá posilňující uvědomění sebe sama, své hodnoty. Přítomnosti čiré Boží esence v nás.

Utišuje rozlétané myšlenky, díky kterým přicházíme o drahocennou energii a sytí vibracemi Božství – Jeho přítomnosti, vhledu, moudrosti.

Bere za ruku a zjevuje čistotu záměru, ve kterém probouzí v mnoha našich vrstvách blízkost posvátné síly, která v nejskromnější velikosti zcela jednoduše sestupuje a sděluje „jsem tady“.

Vibrace této svíčky uzdravují, proměňují, navrací do něžné, soucitné síly nejčistšího doteku Božství, který v čistotě našich srdcí rozechvěje své dary.

Mnohem více začne být mnohé vidět je poselstvím Božského lotosu.

Výška svíčky: 27 cm.
Průměr svíčky: 5 cm.

Text je pouze informační, neboť v souvislosti s vaší cestou, jedinečností, záměrem, potřebami a osobním příběhem se mohou užitné hodnoty svíček proměnlivě vyvíjet, měnit a tvořit to, co právě potřebujeme. Jsou „živé“ a aktivně reagují na každého z nás.

Rezonanční svíčky tvořené s láskou a v napojení.

NajduZboží.cz