Milí zákazníci, vzhledem k tomu, že poslední dobou došlo k rapidnímu nárůstu objednávek na dobírku, které si zákazník nepřebere a vrací se mi zpět, jsem byla nucena přistoupit ke zrušení této možnosti doručení. Je mi to líto, ale v tomto rozsahu už je pro mne neúnosné investovat svůj čas a peníze za dopravné a balné do nesolidních zákazníků. Děkuji za pochopení, Petra

Archanděl Metatron svíčka

289 Kč
Skladem
Archandělské svíčky
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Transformace, pokora, vděčnost, síla duše, duchovní zrání, prožitá zkušenost.  

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ve svém plamenu rozptyluje obdarování, které nás vede do čistého duchovního světa lásky, rozvzpomínání se na ryzí podstatu, sílu své duše propojující nás do barevností naší knihy života, ve které nám smí být zjevovány dary prozření pro naše bytí tady a teď. Je mostem k plánu našich duší.

Průvodcem, přinášející nám královské moudrosti ve zjemnění naší intuice, cítění, podporující otevření třetího oka a naše vědomé propojení s vyššími rovinami božských sfér. Elixírem pro spirituální vývin, duchovní zrání, křísící schopnosti a moc našich duší, které vynáší na hladinu naší bytosti. Poodhaluje nám roviny našeho nitra, které touží po odlehčení, změně, projasnění a vede do kvalit naší posvátnosti.

Je vyjádřením dokonalé krásy, čistoty, hluboké pokory a vděčnosti, jež s námi sdílí a vlévá do našich bytostí a vědomí, v nichž dochází k jemným přeměnám. Nositelem obrovských transformačních vibrací, díky kterým lze velmi silně a vydatně podpořit vlastní duchovní i pozemský vývin (vlastní zkušenost) Jeho světlo je při meditacích jedinečné, podporující a vedoucí naše vědomí do nejvyšších rovin světelných říší v plnosti nekončící a neomezující rozpínavosti. Dávající nám velmi štědré prožitky všeho…

Více podrobnějších informací a krásná modlitba od archanděla Metatrona je na visačce, která je součástí každé svíčky.

Výška svíčky: 27 cm
Průměr svíčky: 5 cm

Text je pouze informační, neboť v souvislosti s vaší cestou, jedinečností, záměrem, potřebami a osobním příběhem se mohou užitné hodnoty svíček proměnlivě vyvíjet, měnit a tvořit to, co právě potřebujeme. Jsou „živé“ a aktivně reagují na každého z nás.

Rezonanční svíčky tvořené s láskou a v napojení.

NajduZboží.cz