Andělská svíčka požehnání 2022

Novinka
Neohodnoceno
222 Kč
Skladem

Svíčka požehnání pro rok 2022 - umění žít v porozumění k sobě, druhým i celku.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Exklusivní svíčka v limitované sérii s hlubokým poselstvím andělů pro rok 2022

Svíčkou se nesou zdrojové informace světla v symbiotických souřadnicích vyššího plánu naší duše. Je velmi silně spjatá s vibracemi Panny Marie a její zapálení je světlem otevírajícím brány milosti do našich životů na Zemi. Její energie nás vedou k podstatě a přesto sahají dalece za ní.

V silách obrovských živlů, probouzejících se z posvátných hologramů strážců Země, se rozvibruje rok 2022, jímž se ponesou frekvence ticha, lásky, pravdy, zviditelnění i neviditelnosti, které každého z nás povedou k sobě samému. K přítomné síle ducha v nás.

Přichází čas změn, vzkříšení, narovnávání ve vnitřním i vnějším světě. Nic z toho nemusí plynout snadno, a přesto jsou tyto změny potřebným evolučním mezníkem pro jednotlivce i celé kolektivní pole lidstva. Mnoho lidí má v tuto chvíli již odpracovaný svůj díl, jak ve viditelných, tak neviditelných sférách, a práce, kterou odvedli, tvoří základní pilíře pro celé lidstvo.

V roce 2022 vstoupí do našich životů elementy, které ožívají ve své ryzí a prapůvodní formě. Z jejich moci budou otevřeny brány k unikátním darům a věděním. Nezastupitelná síla teplých pramenů Velké Matky, jež nám dává vševyživující bohatství, se velkolepě rozprostře celou planetou jako přenádherný symbol, který byl po tisíce let zapomenutý. Z jeho zářícího nitra se rozvinou svět uzdravující písně a jejich skvostné tóny přinesou očistnou milost všemu stvořenému.

Úlohou lidstva v roce 2022 je umění žít v porozumění k sobě, druhým, okolnostem svého života i celku, z něhož se všichni společně sytíme nezaměnitelným nektarem lásky.

Každý z nás okusí nejedno překvapení, v němž pocítíme živoucí doteky rozprostřených vláken svého osudu, jimiž protékají zářivé síly a teprve nyní vstoupí do hmotného děje a vytvoří nezaměnitelnou cestu našich duší na Zemi tak, jak bychom si bývali nikdy nepomysleli.

Bytí v modlitbě, pokoře, aniž bychom opomenuli prožívání všech příchutí hmotného života ve vlastní autentičnosti, která vychází z našeho nitra, je cestou k prožívání vlastního malého Nebe.

Výška svíčky: 14cm
Průměr: 5,5 cm

 

Text je pouze informační, neboť v souvislosti s vaší cestou, jedinečností, záměrem, potřebami a osobním příběhem se mohou užitné hodnoty svíček proměnlivě vyvíjet, měnit a tvořit to, co právě potřebujeme. Jsou „živé“ a aktivně reagují na každého z nás. Součástí každé svíčky je poselství pro rok 2022.

Rezonanční svíčky tvořené s láskou a v napojení.

NajduZboží.cz