Andělská svíčka požehnání 2021

Novinka
221 Kč
Skladem

Andělská svíčka požehnání pro rok 2021. Skrze katarzi probudit světlo.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Exklusivní svíčka v limitované sérii s hlubokým poselstvím andělů pro rok 2021

Je velmi silně spjatá s vibracemi Panny Marie a její zapálení je světlem otevírajícím brány milosti do našich životů na Zemi. Její energie nás vedou k podstatě a přesto sahají dalece za ní.

Rokem 2021 se před námi otevírá oceán světla, do jehož chladivých vln jsme pozváni. Můžeme cítit jistou bázeň, nesmělost, ohlížet se na sebe po svém dosavadním břehu života a váhat, zda za sebou dokážeme nechat vše, co na něm stojí, co jsme vybudovali a nazí se ponoříme do jeho objetí a vyplaveme vstříc novému.

V tomto čase přijde několik mezníků, které mohou rozdělit, ale i stmelit vše, co se rozpadá a umírá. Přijdou zničující bouře osobních i kolektivních dějů, jejichž smyslem nebude rozmetat krásno, nýbrž právě skrze katarzi probudit světlo.

Vibrace prýštící z tekoucích sil této svíce nesou stopy veškerých informačních polí lidstva, všeho stvořeného a prolínají se skrz na skrz vesmírem, kde jsou v nynějším čase otevřeny labyrinty vzkříšení, nesoucí frekvence pomoci celému lidstvu. Naprosto zásadní v roce 2021 je vědomé čerpání těchto vibrací, se současným dosycováním se výživou Země a stále hlubším zráním, sílením a ukotvováním svých kořenů v ní – jakožto symbolem naší úcty k životu a jeho vědomého přijetí.

Přichází epocha, která nese zásadní potenciál proměny lidstva a kanály, které mají tento proces podpořit, jsou do velké míry ještě stále uzavřeny. Je naším společným úkolem jejich znovuobnovení, neboť právě bez těchto frekvencí není možné další pokračování života na naší planetě. Přesto není důvod být v nepokoji.

Souřadnice božských zákonu se prolínají v místech, oblastech a rovinách, ve kterých dojde k velikým změnám (navazující na probíhající změny roku 2020) a budou spuštěné zásadní děje proměn, které nebudou snadné, a přesto se stanou tím nejléčivějším procesem lidstva.

Tato svíce je výjimečná – nese sílu, která se teprve celému lidstvu odemyká.

Její poselství pro každého z nás zní „Přichází Nebe na Zemi a jsi vyzván k tomu, abys udělal(a) něco, co nikdo jiný ještě před tebou neudělal.“

Výška svíčky: 14cm
Průměr: 5,5 cm

Text je pouze informační, neboť v souvislosti s vaší cestou, jedinečností, záměrem, potřebami a osobním příběhem se mohou užitné hodnoty svíček proměnlivě vyvíjet, měnit a tvořit to, co právě potřebujeme. Jsou „živé“ a aktivně reagují na každého z nás. Součástí každé svíčky je poselství a andělské modlitby.

Rezonanční svíčky tvořené s láskou a v napojení.

NajduZboží.cz