2. čakra - oranžová svíčka

Výprodej
240 Kč –20 %
cakrova 2 interier b (1)
240 Kč –20 % 192 Kč
Poslední 1 ks

Ženství, energie, radost, nadšení, tvořivost, rovnováha, pospolitost, vztahy.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Znamenitá při ženských meditacích, práci s lůnem, rozproudění inspirativních a tvůrčích vibrací. Dodává energii, radost, nadšení, sytí teplou sílou ženskou pánev - klenotnici každé ženy. Při vědomém čerpání energií druhé čakrové svíčky proudí podpora rozpouštějící neprůchodné sedliny, traumata a další zatížení v oblasti pánve.

Energie vedou do vědomého propojení s ženstvím, svými orgány - zdroji síly, posvátným uměním a schopnostmi, které nás propojují k alchymii zdravé ženské podstaty. Zaplavuje esencemi božských žen, jejichž síly jsou vlévané do této svíčky a podporují všechny bytosti (i muže) k zdravému a hodnotnému tvůrčímu vyjádření. Otevírá téma rovnováhy, pospolitosti, souladu, vztahů v mnoha oblastech života a rovněž je harmonii dávající společnicí při léčení výše uvedeného.

Více podrobnějších informací a krásná modlitba od archandělů je na visačce, která je součástí každé svíčky.

Výška svíčky: 14 cm
Průměr: 5,5 cm

Text je pouze informační, neboť v souvislosti s vaší cestou, jedinečností, záměrem, potřebami a osobním příběhem se mohou užitné hodnoty svíček proměnlivě vyvíjet, měnit a tvořit to, co právě potřebujeme. Jsou „živé“ a aktivně reagují na každého z nás.

Rezonanční svíčky tvořené s láskou a v napojení.

NajduZboží.cz